Apie mus

Mes esame UAB "Įvairios sultys" :-) Jau pamėgta Jūsų įmonė!!!

Mes prekiaujame pačias įvairiausias 100 proc. Lietuviškas natūralias sultis, kurios yra pagaminamos su meile ir dėmesiu, kruopščiai atrenkant aukščiausios kokybės žaliavą: vaisius, daržoves bei uogas.

Gaminame tik natūralaus skaidrumo sultis. Jokių papildomų priedų ar konservantų, nei cukraus, nei vandens Mūsų sultyse nerasite!

Mes naudojame tik sertifikuotą gamintojo Smurfit Kappa (Prancūzų) pakuotę sultims, kuri puikiai pritaikyta sąlyčiui su karštomis sultimis, kurias kaitiname tik iki 78-80 oC temperatūros!

Mūsųįvairios sultys įpakuotos į labai praktišką pakuotę, kadangi tai puiki alternatyva tradiciniam stiklainiui. Šią pakuotę sudaro 3 l. arba 5 l. vakuuminė pakuotė su integruotu kraneliu ir spalvinga dėžutė. Šios pakuotės dėkapradarytomis savo mėgstamomis sultimis galite mėgautis net iki 3 mėnesių! Bei pokiukus galite išlaikytinet iki 24 mėn. kambario temperatūroje nuo +2 iki + 22 oC. Tai ypač patogu! O kur dar vitaminai ir kitos maistinės medžiagos esančios pokiukuose!TAI TIKRAS VITAMINŲ LOBYNAS. Kuris gali tapti ir Jūsų šeimos sveikos gyvensenos ir geros nuotaikos šaltinis!

Susisiekite su mumis,, Įvairios sultys‘‘ visada Jums pasiūlys tik tai kas skanu, natūralu ir ekologiška - tiesiog, kaip pas močiutę :-)

Meslabai džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių atkreipia dėmesį į natūralius produktus! Todėl ir mes norime prisidėti prie šios idėjos ir pirmiausia tai paaiškinti mūsų mažiesiams.

Rengiame ekskursijas, kurioje paaiškiname ir parodome kaip šiuolaikinių technologijų pagalba vyksta gamybos procesas. Vaikai gali netik pamatyti kaip iš vaisio, daržovės ar uogų gali išbėgti sultytės, tačiau ir paragauti katik išspaustų. Bei stebėti kaip pasterizuojasi ir išpilstomos jų mėgstamos sultys.

Taip pat mes plečiam ir savo akiratį. Jeigu turim galimybę sudalyvauti įvairuose renginiuose būtinai ją išnaudojame. Juk taip mes tobulėjam ir įgyjam didelę savarankiškumo patirtį!

Didžiausią įspūdį mums paliko MOTOTOJA. Bekelės fiesta 2016, kurioje dalyvavome Vilniuje :-)
Video:

Taip pat informacija apie mūsų veiklą galite rasti Facebook profilyje : Įvairios sultys

Mes randamės Kėdainių raj. Josvainiai, Vytauto 11 g. Tel. 864667670

PRADĖKIME DRAUGE VERTINTI TAI, KAS YRA NEPAPRASTA!!!